close
متخصص ارتودنسی
Code Center
مهران دوستی صدای ماندگار رادیو درگذشت

جديدترين خبرها


مهران دوستی صدای ماندگار رادیو درگذشت


مهران دوستی گوینده پیشکسوت رادیو و هنرمند توانای عرصه گویندگی در سال‌های دفاع مقدس به دلیل عارضه تنفسی دار فانی را وداع گفت.

به گزارش امروزنآ به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از معاونت صدای رسانه ملی، گوینده پیشکسوت و اسطوره‌ای سال‌های دفاع مقدس رادیو که صدای نافذش در جبهه‌ها طنین‌انداز می‌شد، ساعاتی پیش به دلیل عارضه تنفسی درگذشت.

مهران دوستی متولد سوم بهمن ۱۳۳۵ بود که در روستای بلده از توابع نور زاده شد و دانش‌آموخته رشته مکانیک و مهندسی تصفیه آب بود. وی در دوران هشت سال دفاع مقدس از گویندگان رادیو جبهه بود. او در سالیان اخیر به عنوان یکی از چهره‌های شناخته شده رادیو گویندگی برنامه‌های متعددی را بر عهده داشته‌است. دوستی در چند سال اخیر به عنوان گوینده‌ برتر رادیو و نماینده‌ ایران در ABU (اتحادیه رادیو تلویزیونی آسیا- اقیانوسیه) انتخاب شده بود.

مراسم تشییع پیکر این هنرمند پیشکسوت متعاقباً اعلام می‌شود.

خبرگزاری مهر درگذشت این هنرمند محبوب و توانای عرصه گویندگی رادیو را به خانواده ایشان و فعالان عرصه هنر و کسانی که در روزگار دفاع مقدس صدای او را از رادیو می‌شنیدند تسلیت عرض می‌‌کند.


مـا را در تلگـرام دنبال کنید ◄Telegram.Me/Emrouzna


برچسب ها : مهران دوستی, درگذشت مهران دوستی, صدای ماندگار رادیو, پیشکسوت رادیو, هنرمند توانای عرصه گویندگی, رادیو, گوینده رادیو,