close
متخصص ارتودنسی
Code Center
سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن به \"شبنم مقدمی\" برای \"نفس\" و \"ز

جديدترين خبرها


سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن به


مراسم اختتامیه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر تا دقایقی دیگر در سالن همایش های برج میلاد برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری میزان در حال حاضر سالن برگزاری اختتامیه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر اماده شده است و عوامل و اصحاب رسانه و منتقدان در حال ورود به سالن هستند اما نکته ای که قابل توجه است این است که فقط یک درب ورودی برای امدن افراد تعبیه شده است و هنگام ورود حضور افراد غیر مرتبط با رسانه و هنرمندان به چشم میخورد.

این موضوع باعث شده بی نظمی هایی هنگام ورود افراد به سالن همایش های برج میلاد به وجود بیاید این در حالی است که برخی هم بدون داشتن کارت های ورودی به اختتامیه جشنواره در مقابل درب های ورودی تجمع کرده اند.

گفتنی است مراسم اختتامیه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر دقایقی دیگر اغاز می شود.

آغاز مراسم اختتامیه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر/سیمرغ ها آماده برای پرواز

بنا بر این گزارش اجرای مراسم اختتامیه بر عهده محمد سلوکی است.محمد سلوکی در ابتدای این مراسم گفت من ۱7 سال منتظر بودم تا به روی این استیج بیایم.

آغاز مراسم اختتامیه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر/سیمرغ ها آماده برای پرواز

محمد حیدری دبیر جشنواره فیلم فجر برای خواندن نامه ای برای به روی سن آمد.این نامه به این گونه است که محمد حیدری ایستاده است و صوت این نامه با صدای او در حال پخش شدن است.

متن نامه:

سلام

این نامه را برای شما می نویسم شاید عجیب باشد که خودت برای خودت نامه بنویسی و خودت به خودت بگویی که چگونه می توانی بهتر باشی یا کجای این راه را باید دوباره ترمیم کنی؛ هیچ قاضی و محکمه ای جز وجدان نمی تواند انسان را با خودش رو به رو کند و از این دیدار در میعادگاه مفهوم عمل باکی نداشته باشد، پس... من محمد حیدری متولد سال 1349 زاده ایران، همین خاک پر غرور برای شما آقای حیدری دبیر محترم فجر می نویسم، جایگاهی که در آن قرار گرفته ای نه متعلق به تو نه بسیاری دیگر پیش و پس از توست، روخانه ای است که محل گذر است و دوباره از آن نمی توان گذشت. بیاموز از آن فرهنگ مدارا را که نیازمند جامعه مدنی امروز است به دوستان نزدیک باش و به رقیبان نزدیکتر. بگذار شنیدن از ضعف های خویش را بیاموزیم، بیاموز جشنواره آوردگاه سلیقه هاست. قیاس در کار هنری امری نسبی است و انتخاب سخت ترین کار است اما چاره ای جز انتخاب نیست و همین انتخاب است که تراژدی را می سازد، زندگی را می سازد و در کنار رقابت، رفاقت را می سازد.

آقای حیدری یاد بگیر امسال و این جشنواره می گذرد سیمرغ را تو نمی دهی. دیگران می گیرند و این هر دو در خانواده بزرگ سینما شکر خداوند را طلب می کند و تنگ نظری را در این میان جایی نیست چرا که مهم برنده شدن نیست و بیاموز که اصلا بردی و باختی وجود ندارد، سینما المپیک نیست، تصویری برای تشریح اندیشه هاست و به اشتراک گذاشتن خویش با دیگران با آینه ای در دست در برابر جامعه ای که نسبت به آن همگی مسئولیم... و مردمانی شریف که ما را می بینند و قضاوتمان می کنند.

از تو می خواهم سروری فرو افتاده باشی و باور داشته باش تو نیز کامل نبودی و نخواهی بود، در رفع ضعف ها و نقص های خویش بکوشی و اگر حسنی بود فراموشش کنی. دیگر آنکه بدانی همدلی و تعامل مسیری است برای ساختن چیزهایی است که نداریم تو را آقای حیدری و سینماگران این مُلک را به عنوان یک مخاطب سینما، به مدارا، همدلی و تعامل با یکدیگر و دوستی و صلح و پرهیز از هر گونه قضاوت و داوری دعوت می کنیم. امید، امید، امید نقشی که آینده را می سازد.

در حال حاضر تیزرهایی از سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر که در طول ایام جشنواره فیلمبرداری شده در حال پخش شدن است.

مـا را در تلگـرام دنبال کنید ◄Telegram.Me/Emrouzna


برچسب ها : سیمرغ بلورین, آغاز اختتامبه, سی و چهارمین جشنواره فجر, بازیگر نقش اول مرد, بازیگر نقش مکمل زن,