close
متخصص ارتودنسی
Code Center
موج شهدای غواص به کشورهای عربی رسید

جديدترين خبرها


موج شهدای غواص به کشورهای عربی رسید


چند روزی از تشییع شهدای غواص می‌گذرد در حالی که موج رسانه‌ای آن هر روز فراگیرتر می‌شود. موجی که به کشورهای عربی و مسلمان منطقه هم رسیده تا آن‌ها هم از شهدای غواص بگویند و بنویسند!

مجله مهر- محمد رحیمی: تفحص و پیداشدن پیکر ۱۷۵ غواص شهید و به دنبال آن تشییع باشکوه این شهیدان، موجی در کشورهای اسلامی به راه انداخته است. مسلمانان کشورهای لبنان، سوریه، فلسطین و دیگر کشورهای اسلامی هم مثل دوستان ایرانی خود، با فعالیت‌های مجازی خود در شبکه‌های اجتماعی، ارادتشان نسبت به این شهدا را با بقیه به اشتراک می‌گذارند. این کاربران مسلمان، پوسترهایی را به همراه دلنوشته‌هایشان در صفحه‌های شخصی خود قرار داده‌اند که نشان از محبوبیت فرهنگ شهادت در تمام کشورهای اسلامی است. «بشار لاکیس»، «محمود رطیل» و  «علا کبیسی» کاربران لبنانی هستند که در صفحه خود، پوسترهای ایرانی ۱۷۵ شهید غواص را به اشتراک گذاشته‌اند. 

لبنان. jpg


رطیل_لبنان. jpg


علا قبیسی-لبنان. jpg


کاربران سوری و فلسطینی هم عکس‌هایی از  مراسم تشییع این شهدا را بازنشر داده‌اند تا آن‌ها هم عشق و ارادت خود را به شهدا و ملت ایران ثابت کنند. 


سوریه. jpg

 

فعالیت این کاربران تنها به بازنشر پوسترهای ایرانی محدود نمی‌شود. خود این کاربران هم دست به کار شده‌اند و مطابق ذوقشان پوسترهایی به یاد این شهیدان طراحی کرده‌اند. 


طرح از لبنان. jpg


طرح از لبنان-1.jpg


مـا را در تلگـرام دنبال کنید ◄Telegram.Me/Emrouzna


برچسب ها : شهدای غواص, ۱۷۵ غواص شهید,