رییس جمهور وارد شهرستان شهریار شد


شهریار- رییس جمهور به منظور افتتاح بازار بزرگ اسلامی شهر اندیشه که نمادی از معماری ایرانی - اسلامی و مرکزی ملی برای تجارت است وارد شهرستان شهریار شد.

به گزارش امروزنآ به نقل از خبرنگار مهر، پیش از ظهر امروز حجت الاسلام حسن روحانی پس از سخنرانی در اجتماع پرشور مردم شهرستان های شهریار، ملارد و شهر قدس و به منظور افتتاح بازار بزرگ اسلامی شهر اندیشه به شهرستان شهریار سفر کرد.

رییس جمهور در بدو حضور در شهرستان شهریار مورد استقبال مسئولان و جمعی از مردم این شهرستان قرار گرفت.

حسین گروسی در این مراسم در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به مشکلات موجود در شهرستان شهریار اظهار داشت: منطقه غرب استان تهران و شهرستان شهریار با مشکلات متعددی روبرو است که برای حل آن نیازمند توجه جدی مسئولان و دولت است.

نماینده مردم شهریار، ملارد و قدس افزود: یکی از مشکلات عمده این شهرستان در زمینه آب و فاضلاب است به طوری که امروز این منطقه نیازمند تکمیل تصفیه خانه است تا بتوان از آب تصفیه شده آن برای کشاورزی و باغات شهریار استفاده کرد.

وی ادامه داد: همچنین این شهرستان در زمینه تأمین آب شرب نیز با مشکلاتی مواجه بوده به طوری که یکی از انتظارات مردم و مسئولان از دولت آن است که آب مورد نیاز برای تأمین آب شرب منطقه را از سد طالقان تخصیص دهد.

گروسی احداث شهرک های صنعتی را یکی دیگر از مطالبات جدی مردم شهریار دانست و یادآور شد: احداث شهرک های صنعتی با توجه به پتانسیل و ظرفیت موجود در شهرستان شهریار می تواند در زمینه اشتغالزایی و رونق هر چه بیشتر این شهرستان موثر واقع شود.

این مسئول اجرای مصوبه احداث بزرگترین شهرک صنعتی استان تهران در شهریار را یکی دیگر از مطالبات جدی مردم این منطقه عنوان کرد و گفت: احداث بزرگترین شهرک صنعتی استان تهران که مصوبه دولت را دارد از خواسته های مردم این منطقه است.

نماینده مردم شهریار، ملارد و شهر قدس توجه به موضوع بهداشت و درمان را یکی دیگر از دغدغه های مسئولان و مردم شهریار عنوان و اظهار داشت: توجه جدی به موضوع بهداشت و درمان و تکمیل بیمارستان نیمه تمام شهریار از مطالبات مهم مردم این دیار است.

وی در پایان گفت: نباید غرب استان تهران که جمعیت انبوهی را در خود جای داده است در کنار پایتخت فراموش شود و باید امکانات لازم به این مناطق تخصیص پیدا کند.

سعید ناجی نیز با اشاره به ظرفیت های بالای کشاورزی در شهریار اظهار داشت: یکی از طرح های مهم در شهرستان شهریار انتقال پساب غرب تهران به این شهرستان محسوب می شود که در سفر رییس جمهور به آن اشاره خواهد شد.

برچسب ها : اخبار استان تهرآن, شهریار, رییس جمهور, بازار بزرگ اسلامی شهر اندیشه,