close
متخصص ارتودنسی
Code Center
مشارکت در ساخت مدرسه فرهنگ سازی شود

جديدترين خبرها


مشارکت در ساخت مدرسه فرهنگ سازی شود


اردبیل – چهره سرشناس فوتبال ایران و آسیا و خیر مدرسه ساز استان اردبیل بر ضرورت فرهنگ سازی به منظور مشارکت عمومی در ساخت مدرسه تاکید کرد.

به گزارش امروزنآ به نقل از خبرنگار مهر، علی دایی بعد از ظهر پنج شنبه در جشنواره خیرین مدرسه ساز تصریح کرد: توسعه فضاهای آموزشی و علمی از جمله رسالت هایی است که باید مورد توجه همگان قرار گیرد.

وی با تاکید به اینکه خیرین انسان های توانمند وبزرگمنش هستند، اضافه کرد: ضروری است برنامه ریزی ها در راستای ترویج فرهنگ مشارکت در امر مدرسه سازی بوده و به ویژه به مناطق محروم توجه داشته باشد.

چهره سرشناس فوتبال ایران وجود خیرین را نقطه اعتلا در نظام تعلیم و تربیت دانست و بسیاری از موفقیت های انسان های بزرگ را مرهون تلاش خیرین عنوان کرد.

دایی معتقد است خیرین با گذشت از اموال خود ایثار را در بین عموم الگو سازی کرده اند و بر همگان وظیفه است که به این مجموعه افتخار کنند.

اسطوره فوتبال ایران با تجلیل از خیر نام آشنای کشور مرحوم علیپور، از ادامه‌دهنده این راه خیر نام آشنا جعفرزاده قدردانی کرد و گفت: خیرین با مشارکت در کار خیر دنیا و آخرت خود را تضمین می کنند.

وی با تاکید به جایگاه رفیع خیرین افزود: از جمله افتخارات بنده این است که در کنار خیرین مدرسه ساز بتوانم گام کوچکی در این راستا بردارم.

مدرسه سازی زمینه  ساز جهالت زدایی

در این مراسم همچنین استاندار اردبیل با تاکید به سفارشات قابل توجه در قرآن نسبت به کار خیر افزود: خداوند در آیات متعددی به احسان، حسنات، محسنین و ... اشاره کرده است.

مجید خدابخش افزود: خداوند همچنان که خود زیبا است و خلق زیبایی کرده است، از انسان نیز اعمال زیبا و خیر را انتظار دارد.

وی با بیان اینکه در قرآن برخورد با خیرین قابل توجه و تفکر است، اضافه کرد: اینکه اجر خیرین ضایع نخواهد شد و اینکه خداوند عاشق خیرین بوده و با آن ها است بارها تاکید شده است.

استاندارد اردبیل تاکید کرد: با توجه به نقش علم و دانش قدم های خیرین آنجا ارزش می یابد که در راستای مدرسه سازی باشد.

خدابخش مدرسه سازی را آموختن دانش و جهالت زدایی دانست و افزود: کار مدرسه سازی و انفاق در این حوزه قابل تجلیل و تقدیر است.

وی با بیان اینکه استان اردبیل ستاره های پرفروغی در آسمان فرهنگ و تمدن خود دارد، افزود: در امر مشارکت خیرین مدرسه ساز نیز وجود خیرینی مانند علیپور قابل ستایش است.

در پایان این مراسم «عبداللهی» قهرمان کاراته اردبیلی مدال طلای خود را به علی دایی تقدیم کرد.


مـا را در تلگـرام دنبال کنید ◄Telegram.Me/Emrouzna


برچسب ها : علی دایی, جشنواره خیرین مدرسه ساز, مدرسه سازی, چهره سرشناس فوتبال ایران, خیر مدرسه ساز استان اردبیل, مشارکت عمومی در ساخت مدرسه, اخبار استان اردبیل,