close
متخصص ارتودنسی
Code Center
وزیر ورزش به حق کشی انجام شده در مورد تیم تراکتورسازی پاسخ دهد

جديدترين خبرها


وزیر ورزش به حق کشی انجام شده در مورد تیم تراکتورسازی پاسخ دهد


تبریز - نماینده مردم ورزقان و خاروانا خواهان پاسخگویی وزیر ورزش و جوانان در مورد پایمال شدن حق تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در بازی فینال لیگ برتر شد.

به گزارش امروزنآ به نقل از خبرنگار مهر، الهویردی دهقانی یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران در خصوص حاشیه های آخرین بازی های لیگ برتر فوتبال گفت: در روز انجام بازی در ورزشگاه یادگار امام(ره) حضور داشتم و باید مشخص شود که پخش خبر دروغ مساوی کردن تیم سپاهان در ورزشگاه تصمیم کدام مسئول یا نهاد است که منجر به ناراحتی هفتاد هزار تماشاگر شد.

وی با بیان اینکه نبود زیر ساخت های ارتباطی در ورزشگاهی به این بزرگی که بزرگترین رویدادهای ورزشی استان را به دوش می کشد غیرقابل توجیه است افزود: به این امر باید خطاهای داوری و ضعف های شخص داور میدان را نیز افزود که بدون رعایت اصول داوری منجر به اخراج بازیکن کلیدی تیم تراکتورسازی و تضعیف روحیه تیم و تماشاگران شد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه بحث نتیجه بازی و اتفاقات رخ داده در جریان این دیدار از سوی نمایندگان آذربایجان شرقی در خانه ملت مورد پیگیری جدی قرار دارد بیان داشت: شخص وزیر ورزش و جوانان باید نسبت به اتفاق زشت رخ داده در حق تراکتورسازی پاسخگو بوده و زمینه سازان تنش های بعد از بازی را معرفی کند.

دهقانی در بخش پایانی سخنان خود تصریح کرد: تراکتور در این دیدار اخلاق پهلوانی و ورزشی را به نمایش گذاشت اما متاسفانه برخی از مسئولان دانسته یا ندانسته اسیر جریان بد اخلاقی های سابقه دار در فوتبال کشور شدند.


مـا را در تلگـرام دنبال کنید ◄Telegram.Me/Emrouzna


برچسب ها : لیگ برتر فوتبال کشور, تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز, الهویردی دهقانی,