close
متخصص ارتودنسی
Code Center
تیم ملی والیبال جمهوری آذربایجان در برابر منتخب اردبیل شکست خورد

جديدترين خبرها


تیم ملی والیبال جمهوری آذربایجان در برابر منتخب اردبیل شکست خورد


اردبیل – تیم ملی جوانان والیبال جمهوری آذربایجان در دو دیدار دوستانه برابر منتخب استان اردبیل شکست خورد.

به گزارش امروزنآ به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از هیئت والیبال استان اردبیل، تیم ملی جوانان والیبال جمهوری آذربایجان برای برگزاری دیدارهای دوستانه و برپایی اردوی آمادگی کوتاه مدت در قالب تیم ۱۲ نفره از روز سه شنبه به استان اردبیل سفر کرده بود.

این تیم در اولین بازی تدارکاتی خود با تیم منتخب استان اردبیل که روز چهارشنبه گذشته در شهرستان بیله سوار این استان برگزار شد، با حساب سه بر یک بازی را واگذار کرده بود.

ست اول این بازی با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ به نفع تیم منتخب استان و ست دوم با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به نفع تیم ملی آذربایجان به پایان رسید، اما در ست های سوم و چهارم تیم منتخب استان اردبیل با نتایج ۲۵ بر ۲۳ و ۲۶ بر ۲۴ به پیروزی رسید تا بازی اول را به نفع خود خاتمه دهد.

در بازی دوم دو تیم نیز که امروز در سال شهید آسمانی اردبیل برگزار شد، باز هم تیم منتخب اردبیل در سه ست متوالی بر میهمان خود غلبه کرد.

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل در این خصوص ابراز امیدواری کرد که بازیهای تدارکاتی مقدمه ای برای همکاری بیشتر دو کشور در زمینه والیبال باشد و باعث رشد والیبال استان اردبیل شود.

نادر فلاحی همچنین با اشاره به برگزاری مسابقات انتخابی والیبال نوجوانان و جوانان استان تاکید کرد که نفرات منتخب در قالب تیم منتخب استان اردبیل برای حضور در مسابقات کشوری آماده می شوند.


مـا را در تلگـرام دنبال کنید ◄Telegram.Me/Emrouzna


برچسب ها : تیم ملی والیبال جمهوری آذربایجان, مسابقات والیبال, اخبار استان اردبیل,