close
متخصص ارتودنسی
Code Center
تعطیلی ۴ ساعته فرودگاه امام در روز شنبه

جديدترين خبرها


تعطیلی ۴ ساعته فرودگاه امام در روز شنبه


به مناسبت ۲۹ فروردین و مراسم رژه ارتش جمهوری اسلامی ایران، پروازهای فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) در این روز به مدت چهار ساعت انجام نمی شود.

به گزارش امروزنآ به نقل از خبرگزاری مهر، این فرودگاه در آستانه فرارسیدن ۲۹ فروردین ضمن تبریک این روز به دلاور مردان ارتش جمهوری اسلامی ایران و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ارتش اطلاعیه ای صادر کرد.

این فرودگاه در این اطلاعیه با اشاره به اینکه مراسم رژه ارتش جمهوری اسلامی ایران از ساعت هشت صبح روز شنبه ۲۹ فروردین ماه امسال آغاز می شود از تمام مسافران و هموطنانی که قصد سفر از طریق این فرودگاه را دارند خواست روز و ساعت پرواز خود را یکبار دیگر با شرکت صادر کننده بلیط کنترل کنند.

در این اطلاعیه با تأکید بر اینکه در زمان برگزاری مانور روز ارتش به مدت حدود چهار ساعت از ساعت ۷:۳۰ لغایت ۱۱:۳۰ هیچ پروازی در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) انجام نمی شود و براساس پیش بینی ها اتوبان تهران - قم نیز بار ترافیکی سنگینی خواهد داشت، از همه هموطنان، مسافران، کارکنان شرکت‌های هواپیمایی مستقر در فرودگاه و گروه پروازی خواسته شده است روز شنبه ۲۹ فروردین سال ۱۳۹۴ ضمن اطمینان از ساعت دقیق پرواز، مسیر جایگزین تهران - ساوه را برای رسیدن به فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) انتخاب کرده و حداقل سه ساعت قبل از ساعت پرواز در فرودگاه حضور داشته باشند.

هموطنان می توانند جهت اطلاع از زمان انجام امور پروازی خود با مرکز اطلاعات پرواز فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) با شماره تلفن ۵۱۰۰۱۱۸ یا ۰۹۶۳۳ تماس بگیرند.


مـا را در تلگـرام دنبال کنید ◄Telegram.Me/Emrouzna


برچسب ها : تعطیلی فرودگاه امام,