close
متخصص ارتودنسی
Code Center
جشن قهرمانی ایران درجام جهانی کشتی فرنگی

جديدترين خبرها


تداوم هوای سرد در اردبیل تا پایان هفته/ پیش بینی بارش پراکنده

اردبیل – مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از تدوام هوای سرد در این استان تا پایان هفته جاری خبر داد.

به گزارش امروزنآ به نقل از خبرنگار مهر، علی دولتی مهر عصر دوشنبه در حاشیه بررسی نقشه های هواشناسی به خبرنگار مهر گفت: از بعد از ظهر جمعه سامانه بارشی به تدریج وارد استان شده و طی سه روز گذشته موجب افت شدید دما و بارش های پی در پی شده است.

وی افزود: تنها به فاصله ۲۴ ساعت دمای هوای مرکز استان از ۲۴ درجه در روز یکشنبه به چهار درجه در روز دوشنبه کاهش یافته است و همچنان هوای سرد بر مرکز استان حاکم است.

به گفته مدیرکل هواشناسی استان سامانه بارشی با افت شدید دما موجب بارش در اغلب نقاط استان شد و طی روزهای گذشته بارش برف و باران در اغلب نقاط به ثبت رسید.

دولتی مهر بیشترین بارش باران را با ۹ میلی متر در خلخال و بیشترین بارش برف را با شش سانتی متر در سه شهر مشگین شهر، نیر و سرعین عنوان کرد.

وی با بیان اینکه افت شدید دما و بارش برف صبح دوشنبه مدارس را به تعطیلی کشاند، اضافه کرد: فعالیت این سامانه تا پایان شب دوشنبه تداوم دارد.

مدیر کل هواشناسی استان با بیان اینکه به تدریج از روز سه شنبه این سامانه از استان خارج خواهد شد، اضافه کرد: در عین حال بارش های پراکنده در اغلب نقاط استان تا آخر هفته پیش بینی شده است.

دولتی مهر با تاکید به اینکه آسمان اغلب نقاط استان تا آخر هفته ابری و نیمه ابری خواهد بود، افزود: وزش باد و شدت گرفتن آن در برخی ساعات دور از انتظار نیست.

وی با بیان اینکه هواشناسی استان با 9 دوربین وضعیت جاده ها را پایش می کند، اضافه کرد: تردد در محورهای مواصلاتی استان در جریان است و مشکلی در این خصوص مشاهده نمی شود.


مـا را در تلگـرام دنبال کنید ◄Telegram.Me/Emrouzna


برچسب ها : اخبار استان اردبیل, پیش بینی وضعیت هوا, هواشناسی اردبیل, مدیرکل هواشناسی استان اردبیل, علی دولتی مهر,