close
متخصص ارتودنسی
Code Center
۹۵ درصد نتایج نمونه برداری کلرسنجی آب اردبیل مطلوب است

جديدترين خبرها


۹۵ درصد نتایج نمونه برداری کلرسنجی آب اردبیل مطلوب است


اردبیل – مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل گفت: بالغ بر ۹۵ درصد نتایج نمونه برداری کلرسنجی از آب شهری این استان مطلوب بوده است.

به گزارش امروزنآ به نقل از عبدالحسین حسن زاده در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: با تلاش شبانه روزی برای ارتقاء و حفظ کیفیت آب شرب شهری در سطح استان هم اکنون این مهم محقق شده است.

وی ادامه داد: بطوریکه از اول اسفند ماه ۹۳ تا ۱۰ فروردین ۹۴ در شهر اردبیل ۶۶۵ مورد نمونه برداری کلر سنجی صورت گرفته که با نتایج حاصل آن ۹۵ درصد مطلوب و پنج درصد نامطلوب گزارش شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تاکید کرد که در این پنج درصد کلر باقیمانده ۳۱ مورد آن بین هشت دهم تا یک پی پی ام و دو مورد آن بالای یک پی پی ام مشاهده شده است.

وی همچنین در خصوص خبری با عنوان «۶۱۱ مورد نامطلوب در کلر سنجی آب اردبیل مشاهده شد» از زبان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل در خبرگزاری مهر تصریح کرد: جهت تنویر افکار عمومی باید تاکید کنم آماری که از طرف رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارائه شده مربوط به مناطق شهری و روستایی کل استان بوده است.

حسن زاده بیان داشت: بطوریکه تیتر یا عنوان درج شده موارد نامطلوب کلر سنجی آب اردبیل خلاف واقع و موجب تشویش اذهان عمومی شهر اردبیل نسبت به کیفیت آب شرب شهری مخصوصا مرکز استان می شود.

وی این موضوع را موجب بی اعتمادی شهروندان به کیفیت آب شرب دانست و عنوان کرد: لازم است برای روشن شدن افکار عموی در گزارش های خبری مربوط به کیفیت آب شرب، آمارها تفکیک شده و کاملا واضح باشد و از درج خبر بصورت کلی گویی و آمار سایر سازمانها به اسم این شرکت خودداری شود.


مـا را در تلگـرام دنبال کنید ◄Telegram.Me/Emrouzna


برچسب ها : عبدالحسین حسن زاده, مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل, کلرسنجی آب, کیفیت آب شرب شهری, اخبار استان اردبیل,