close
متخصص ارتودنسی
Code Center
سالن ورزشی ویژه نابینایان در اردبیل احداث می شود

جديدترين خبرها


سالن ورزشی ویژه نابینایان در اردبیل احداث می شود


اردبیل – مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: سالن ورزشی ویژه نابینایان برای اولین بار در این استان احداث می شود.

به گزارش امروزنآ به نقل از خبرنگار مهر، ایوب بهتاج ظهر چهارشنبه در مجمع انتخابی هیئت ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا تصریح کرد: ساخت سالنی ویژه نابینایان و پیوند اعضا آغاز شده و انتظار داریم در آینده نزدیک به بهره برداری برسد.

وی با بیان اینکه تاکنون ورزش های بخش بیماران خاص و پیوند اعضا به شکل مطلوب فعال نشده است، اضافه کرد: انتظار داریم با بهره برداری از این سالن بخشی از نیاز این گروه در برخورداری از فضاهای مناسب ورزشی تامین شود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان تاکید دارد که در برخی هیئت ها چند رشته ورزشی وجود دارد و در خود هیئت بیماران خاص نزدیک به هفت رشته ورزشی وجود دارد که تاکنون به شکل مطلوب فعال نشده اند.

بهتاج تاکید دارد که در سال جاری باید ساماندهی مطلوبی برای این گروه از هیئت ها انجام شود و ورزش و جوانان استان نیز به سهم خود حمایت های لازم را به عمل خواهد آورد.

وی افزود: برخی هیئت ها مانند تنیس هر چند نزدیک به یک دهه است فعالیت می کنند اما مشکلات زیر ساختی دارند و تلاش ورزش و جوانان تامین این زیر ساخت ها است.

به گفته مدیر کل ورزش و جوانان استان در هیئت ورزشی بیماران خاص نیز از مدیریت جدید انتظار می رود با فعال سازی رشته های ورزشی زمینه ای فراهم شود تا اعضا هیئت را به مانند تکیه گاه ورزشی خود بدانند.

هیئت بیماران خاص صرفا ورزش و سرگرمی نیست

در این مراسم رئیس جدید هیئت بیماران خاص و پیوند اعضا نیز تصریح کرد: این هیئت صرفا در ورزش و سرگرمی متمرکز نیست و با رویکرد درمانی برای اعضای خود فعالیت می کند.

اکبر ایرانپور با ابراز خرسندی از احداث سالن ویژه نابینایان اضافه کرد: به منظور طراحی متناسب با نیاز مراجعان حاضریم پیشنهادات خود را به ورزش و جوانان استان انعکاس دهیم.

وی استفاده از ظرفیت اساتید ورزشی و فعال سازی رقابت های ملی و بین المللی را از جمله برنامه های خود برای این هیئت برشمرد و خواستار همکاری و حمایت ورزش و جوانان استان از این هیئت شد.

در این مجمع انتخاباتی اکبر ایرانپور با کسب ۱۲ رای از ۱۴ رای ماخوذه به عنوان رئیس جدید هیئت بیماران خاص و پیوند اعضا منصوب شد.


مـا را در تلگـرام دنبال کنید ◄Telegram.Me/Emrouzna


برچسب ها : سالن ورزشی ویژه نابینایان, اخبار ورزشی استان اردبیل, مدیر کل ورزش و جوانان اردبیل,