close
متخصص ارتودنسی
Code Center
افزایش ۱۷ درصدی مزد کارگران

جديدترين خبرها


افزایش ۱۷ درصدی مزد کارگران/ حداقل دستمزد با مزایا ۸۹۲ هزار تومان


عضو شورای عالی کار از افزایش ۱۷ درصدی مزد کارگران در همه سطوح شغلی بر اساس معیارهای مختلف در سال جدید خبر داد و افزود: تمام این مصوبات در شورای عالی کار به تصویب رسیده است و از فروردین‌ماه امسال در حقوق کارگران اعمال می‌شود.

به گزارش امروزنآ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، محمدرضا راهداری زاده، عضو شورای عالی کار، گفت: برابر مصوبات جدید «مزد ماهیانه هر کارگر» دست کم 712 هزار و 425 تومان تعیین شده است.

وی افزود: «مجموع دریافتی کارگران حداقل بگیر مجرد» با احتساب مزایا 892 هزار و 430 تومان و کارگران متاهل دارای یک فرزند 963 هزار و 671 تومان و مزد هر کارگر با دو فرزند یک میلیون و 34 هزار و 912 تومان در شورای عالی کار تصویب شده است.

راهداری زاده تاکید کرد: ارزش «بن خرید کالای کارگران» تا پارسال 80 هزار تومان بوده که مبلغ بن امسال برابر مصوب جدید به 110 هزار تومان و همچنین حق مسکن از 20 هزار تومان به 40 هزار تومان در سال جدید افزایش یافته است.

وی افزود: همچنین تا پیش از این «پایه سنواتی هر کارگر» روزانه 500 تومان بوده که این رقم امسال به 1000 تومان رسیده است.

به گزارش ایسنا، عضو شورای عالی کار تصریح کرد: تمام این مصوبات در «شورای عالی کار» به تصویب رسیده است و از فروردین‌ امسال در حقوق کارگران اعمال می‌ شود.


مـا را در تلگـرام دنبال کنید ◄Telegram.Me/Emrouzna


برچسب ها : افزایش حقوق کارگران, مزد ماهیانه هر کارگر, شورای عالی کار,