close
متخصص ارتودنسی
Code Center
امشب آخرین مهلت نام نویسی در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

جديدترين خبرها


امشب آخرین مهلت نام نویسی در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی


مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: داوطلبان نخستین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور و همچنین مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای تا ساعت ۲۴ امروز دوشنبه (۱۷) فروردین ماه برای نام نویسی فرصت دارند.

به گزارش امروزنآ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، حسین توکلی گفت: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده، ثبت نام برای شرکت در آزمون عمومی و تخصصی آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور برای به کار گیری افراد واجد شرایط در هریک از دستگاه های اجرایی مذکور و به منظور استخدام پیمانی آنها در سال 1394 و همچنین سازمان آموزش فنی و حرفه ای درباره تبدیل وضع مربیان حق التدریس تا ساعت 24 امروز دوشنبه 17 فروردین ماه ادامه دارد.
 
نام نویسی برای شرکت در این آزمون از ساعت 15 روز دوشنبه 10 فروردین ماه از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده است.
 
وی افزود: تا ساعت 8 صبح امروز تعداد 82 هزار و 625 داوطلب که از این شمار 11 هزار و 898 داوطلب برای شرکت در آزمون سازمان آموزش فنی و حرفه ای و تعداد 77 هزار و 727 داوطلب برای شرکت در آزمون سایر دستگاه های اجرایی ثبت نام کرده اند.
 
شرایط و ضوابط هریک از دستگاه های اجرایی پذیرنده (13 دستگاه) در دفترچه راهنمای آزمون و اطلاعیه ثبت نامی مربوط، در روز دوشنبه 10 فروردین ماه روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.
 
این آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در روز جمعه اول خردادماه 1394 در حوزه های امتحانی مربوط برگزار خواهد شد. 
 
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: با توجه به اینکه در روز دوشنبه 17 فروردین ماه مهلت ثبت نام در این آزمون پایان می پذیرد؛ لذا به همه داوطلبانی که تاکنون برای ثبت نام اقدام نکرده اند توصیه می شود در مهلت باقی مانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق دفترچه آزمون و اطلاعیه منتشره، در صورت واجد شرایط بودن، برای ثبت نام مطابق دستورالعمل های مربوط اقدام کنند.


مـا را در تلگـرام دنبال کنید ◄Telegram.Me/Emrouzna


برچسب ها : آزمون استخدامی, سازمان سنجش,