close
متخصص ارتودنسی
Code Center
اردبیلی ها می توانند نام خود را به علی، فاطمه و زهرا تغییر دهند

جديدترين خبرها


اردبیلی ها می توانند نام خود را به علی، فاطمه و زهرا تغییر دهند


اردبیل - مدیر کل ثبت احوال استان اردبیل از امکان تغییر نام شهروندان این استان به علی، فاطمه و زهرا در کمترین زمان ممکن خبر داد.

به گزارش امروزنآ به نقل از خبرنگار مهر، اسد حسن زاده صبح یکشنبه در جلسه شورای معاونان ثبت احوال اردبیل افزود: به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و حضرت علی (ع) تغییر نام به علی، فاطمه و زهرا در کمترین زمان ممکن انجام می گیرد.

وی ادامه داد: تسهیلات ویژه برای تغییر نام افراد به اسامی زیبای فاطمه، زهرا و علی در بازه زمانی میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) تا ولادت حضرت علی (ع) در نظر گرفته شده است.

مدیر کل ثبت احوال استان تسریع در روند تغییر نام را از مهمترین این تسهیلات برشمرد و تصریح کرد: این مهم از اواسط فروردین آغاز شده و تا ۱۲ اردیبهشت ماه جاری ادامه خواهد یافت.

وی از شهروندان این استان خواست در صورت تغییر نام به اسامی فوق در بازده زمانی تعیین شده به ادارات ثبت احوال محل سکونت خود مراجعه کنند تا درخواست آنها در کمترین زمان ممکن عملیاتی شود.

حسن زاده بیان داشت: در خواست تغییر نام افراد زیر ۱۵ سال نیز به استناد بند ۱۰ دستورالعمل تغییر نام در این بازه زمانی انجام خواهد شد.

وی همچنین عنوان کرد: در این دو ولادت نورانی الحاق سیادات به ساداتی که در شناسنامه آنها سیادت قید نشده با ارائه مستندات مربوطه برابر تبصره پنج ماده ۲۰ قانون و دستورالعمل های مربوطه در کمترین زمان ممکن در ادارات ثبت احوال انجام می شود.


مـا را در تلگـرام دنبال کنید ◄Telegram.Me/Emrouzna


برچسب ها : مدیر کل ثبت احوال استان اردبیل, تغییر نام, ولادت حضرت فاطمه زهرا (س), حضرت علی (ع), اخبار استان اردبیل,