close
متخصص ارتودنسی
Code Center
تبریز به طرح جهانی ساعت زمین پیوست

جديدترين خبرها


تبریز به طرح جهانی


تبریز – مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی گفت: تبریز به طرح جهانی "ساعت زمین" پیوست و قرار است شهروندان تبریزی امسال همزمان با بیش از ۱۰ هزار شهر جهان شاهد رویداد "ساعت زمین" باشند.

به گزارش امروزنآ به نقل از خبرنگار مهر، حمید قاسمی صبح شنبه با اعلام این خبر در  جمع خبرنگاران اظهار داشت: با هماهنگی‌های انجام شده، طرح جهانی "ساعت زمین" همزمان با عمارت تاریخی شهرداری تبریز، ساختمان اداره کل حفاظت محیط زیست، ساختمان فرمانداری، ساختمان شهرداری و پل کابلی، در عمارت تاریخی ائل گلی نیز برگزار می ‌شود.

وی با تاکید بر اینکه مشارکت در طرح های آگاهی بخشی محیط زیست، یکی از تاثیر گذارترین برنامه ها جهت یادآوری نکات حیاتی زیست محیطی در جهان است، افزود: اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی، فرمانداری، شورای ‌اسلامی شهر و شهرداری ‌تبریز در این طرح مشارکت دارند.

قاسمی با بیان اینکه طرح "ساعت زمین" سازماندهی شده توسط صندوق جهانی طبیعت بوده که به صورت سالانه در آخرین شنبه ماه مارس و هشتم فروردین برگزار می شود، ادامه داد: این طرح با هدف آگاهی بخشی درباره تغییرات آب و هوایی و نیاز به مصرف محتاطانه انرژی در جهان برگزار می شود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی از برگزاری این طرح ساعت ۲۰.۳۰ روز شنبه در تبریز خبر داد و گفت: اماکن فوق امشب از ساعت ۲۰.۳۰ خاموش می شوند و در ساعت ۲۱.۳۰ بعد از یک ساعت خاموشی روش خواهند شد.


مـا را در تلگـرام دنبال کنید ◄Telegram.Me/Emrouzna


برچسب ها : تبریز, ساعت جهانی, مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی, اخبار استان آذربایجان شرقی,