close
متخصص ارتودنسی
Code Center
کاهش نسبی دمای هوای اردبیل تا پایان هفته

جديدترين خبرها


کاهش نسبی دمای هوای اردبیل تا پایان هفته/بارش در ارتفاعات

اردبیل – مدیر کل هواشناسی استان اردبیل از کاهش نسبی دمای هوای این استان تا پایان هفته جاری خبر داد.

به گزارش امروزنآ به نقل از خبرنگار مهر، علی دولتی مهر بعد از ظهر سه شنبه در جلسه علی دولتی مهر تصریح کرد: از ساعات پایانی روز سه شنبه موج پرفشار وارد استان شده و کاهش دما به دنبال خواهد داشت.

وی افزود: کاهش دما که در ارتفاعات احتمال بارش برف و باران را به دنبال دارد تا پایان روز جمعه تداوم خواهد داشت.

به گفته مدیر کل هواشناسی استان در روزهای پایانی هفته اول فرودین ماه آسمان نیمه ابری و مه پراکنده در اغلب نقاط پیش بینی می شود و بارش هایی به صورت پراکنده در اغلب شهرستان ها دور از انتظار نیست.

دولتی مهر عمده کاهش دما را در نقاط مرکزی و جنوبی استان برشمرد و افزود: در عین حال افزایش ابر و وزش باد به صورت پراکنده در این هفته پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه وضعیت جوی استان از طریق نقشه های هواشناسی احصا می شود، اضافه کرد: در پیش بینی های کوتاه مدت احتمال پیش بینی شرایط جوی بیش از ۹۵ درصد است.

مدیر کل هواشناسی استان تاکید کرد: از روز جمعه سامانه بارشی از استان خارج شده و در هفته دوم فرودین ماه هوای پایدار با افزایش دما پیش بینی می شود.

دولتی مهر با اشاره به برف و کولاک در برخی محورهای مواصلاتی از جمله خلخال- پونل خواستار توجه به گزارش هواشناسی قبل از اقدام به سفر شد.

وی افزود: به منظور اطلاع از شرایط جوی شماره تلفن ۱۳۴ برای شهروندان اردبیلی و شماره تلفن ۰۴۵۳۳۶۲۶۹۹۰ برای سایر هموطنان پیش بینی شده است. 


مـا را در تلگـرام دنبال کنید ◄Telegram.Me/Emrouzna


برچسب ها : علی دولتی مهر, مدیر کل هواشناسی استان اردبیل, پیش بینی وضعیت هوا,