close
متخصص ارتودنسی
Code Center
کارت‌های پایان خدمت کاغذی از درجه اعتبار ساقط شد

جديدترين خبرها


کارت‌های پایان خدمت کاغذی از درجه اعتبار ساقط شد


جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از اتمام اعتبار کارت‌های پایان خدمت قدیمی خبر داد.

به گزارش امروزنآ ، سردار ابراهیم کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار «انتظامی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این باره گفت: بر اساس اعلام قبلی تمامی کارت های پایان خدمت قدیمی کاغذی تنها تا پایان سال 93 اعتبار داشته و با آغاز سال جدید از درجه اعتبار ساقط می‌شوند.

کریمی با بیان اینکه کلیه کارت‌های معافیت کاغذی نیز از مدتی قبل باطل شده بودند، افزود: از امروز اول فروردین به بعد دیگر هیچ یک از کارت های معافیت و پایان خدمت قدیمی اعتبار ندارند و خدماتی به دارندگان این کارت ها داده نخواهد شد.

جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه روند تعویض کارت های قدیمی پایان خدمت و معافیت قدیمی همچنان ادامه دارد، به ایسنا گفت: افرادی که هنوز نسبت به تعویض کارت خود اقدام نکرده‌اند، می بایست هر چه سریع تر به یکی از دفاتر پلیس +10 مراجعه کرده و نسبت به ثبت درخواستشان اقدام کنند.


سردار کریمی ادامه داد: پس از ثبت درخواست متقاضیان در بیش از 95 درصد موارد، ظرف مدت یک ماه تا یک ماه و نیم کارت هوشمند برای متقاضیان صادر خواهد شد.

به گفته وی امکان جعل کارت های جدید هوشمند سربازی وجود ندارد.


مـا را در تلگـرام دنبال کنید ◄Telegram.Me/Emrouzna


برچسب ها : کارت پایان خدمت, کارت پایان خدمت کاغذی, کارت های جدید هوشمند سربازی, سردار ابراهیم کریمی, جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا,