close
متخصص ارتودنسی
Code Center
تشییع پیکر دو شهید گمنام در اردبیل

جديدترين خبرها


تشییع پیکر دو شهید گمنام در اردبیل


اردبیل- مسئول کمیته تفحص شهدای نیروهای مسلح استان اردبیل از تشییع پیکر دو شهید گمنام در این استان خبر داد.

به گزارش امروزنآ به نقل از خبرنگار مهر، ذکی الله خوشبخت بعد از ظهر شنبه در جلسه هماهنگی اعزام کاروان راهیان نور در تاکید به تاثیرات دفاع مقدس تصریح کرد: اگر دفاع مقدس و جانانه رزمندگان نبود کشور تجزیه می شد و امروز به همت این ایثار  و ایستادگی کشور از آسیب ها در امان است.

وی با تاکید به دین مردم ولایی به شهدا، اضافه کرد: کاروان تفحص و شناسایی شهدا ادامه دارد و به نظر می رسد برخی از شهدا راه حضرت فاطمه زهرا(س) را در گمنامی ادامه می دهند.

مسئول کمیته تفحص شهدای نیروهای مسلح استان در خصوص برنامه ورود دو شهید گمنام به اردبیل گفت: استقبال از شهدا ۱۲ ظهر روز یکشنبه در محل فرودگاه اردبیل مصادف با ۲۴ اسفند ماه انجام خواهد شد.

به گفته خوشبخت بعد از ورود شهدا به فرودگاه انتقال این دو پیکر مقدس به مسجد «علی اکبر» انجام شده و در آنجا برنامه زیارت عاشورا و وداع با شهدا بعد از نماز مغرب برگزار می شود.

وی با اذعان به برگزاری مراسم ویژه بانوان از ساعت هشت تا ۱۰ صبح در محل امامزاده صالح، افزود: روز دوشنبه ۲۵ اسفند ماه شهدا راس ساعت ۱۰ صبح در صحن بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی نماز شهدا با حضور امام جمعه اردبیل اقامه خواهد شد.

مسئول کمیته تفحص شهدای نیروهای مسلح استان اضافه کرد: در نهایت پیکر مطهر این دو شهید در مدرسه صالحیه حوزه علمیه در مسحد جامع دفن می شود.

خوشبخت از عموم مردم ولایی خواستار حضور در فرودگاه و مراسم استقبال از این دو شهید و سایر برنامه های پیش بینی شده،شد و ورود شهدا را فرصتی برای ادای دین و تجدید بیعت با آن ها دانست.


مـا را در تلگـرام دنبال کنید ◄Telegram.Me/Emrouzna


برچسب ها : تشییع پیکر شهید, شهید گمنام, اخبار استان اردبیل, ذکی الله خوشبخت,