close
متخصص ارتودنسی
Code Center
دستمزد ۹۴ کارگران چهارشنبه نهایی می‌ شود

جديدترين خبرها


دستمزد ۹۴ کارگران چهارشنبه نهایی می‌ شود/ ۱۱ میلیون کارگر داریم


عضو شورای عالی کار با بیان اینکه روز چهارشنبه دستمزد ۹۴ کارگران نهایی می شود گفت: اختلاف فراوانی میان کارگران و کارفرمایان بود که در جلسه دیروز شورا دیدگاه ها تقریباًً‌ به هم نزدیک شد. باید دستمزد ۱۱ میلیون کارگر را مشخص کنیم.

به گزارش امروزنآ به نقل از تسنیم، ولی الله صالحی از برگزاری جلسه شورای عالی کار در 20 اسفند ماه خبر داد و گفت: مقرر شد در جلسه بعدی شورا تصمیم نهایی اتخاذ شود.

وی با بیان اینکه هنوز به عدد و رقم مشخصی دست پیدا نکرده ایم، گفت: در جلسه دیروز تلاش کردیم فاصله هایی که وجود دارد، کاهش بدهیم. اختلاف های فراوانی میان کارگران و کارفرمایان بود که در جلسه دیروز تقریباً نزدیک شدیم.
 صالحی تاکید کرد: جلسه روز چهارشنبه جلسه پایانی است که دستمزد سال آینده کارگران با در نظر گرفتن منافع تعیین می‌شود. باید بر اساس آمار کشوری و هزینه هایی که از سرتاسر کشور استخراج شده حقوق و دستمزد 11 میلیون کارگر را مشخص کنیم.
 عضو شورای عالی کار افزود: این شورا تصمیم دارد تا رقم حداقلی دستمزد کارگران در سال 94 را نیز با توجه به اوضاع و احوال کنونی کارگران در وضع کنونی جامعه و شاخصه های رفاهی و نیاز آنان در هر استان تعیین کند.


مـا را در تلگـرام دنبال کنید ◄Telegram.Me/Emrouzna


برچسب ها : دستمزد کارگران, جلسه شورای عالی کار,