۹ هزار دستگاه تلویزیون ال ای دی احتکار شده در قزوین کشف و ضبط شد

قزوین- فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین از کشف ۹ هزار دستگاه تلویزیون ال ای دی ولوازم خانگی احتکار شده به ارزش ۱۵۰ میلیارد ریال در شهرستان البرز خبر داد.

سردار مهدی محمودی در این باره گفت: بک انبار لوازم خانگی احتکار شده به ارزش تقریبی ۱۵۰ میلیارد ریال در شهرستان البرز کشف و ضبط شد.

سردار محمودی اظهار کرد: با توجه به اقدامات اطلاعاتی مستمر و تلاش شبانه روزی ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان البرز یک انبار احتکار لوازم خانگی را در این شهرستان شناسایی و کشف کردند.

وی افزود: ماموران پلیس شهرستان البرز با هماهنگی مقام قضائی از انبار دپوی کالای احتکار شده بازدید کردند که در بازرسی به عمل آمده، ۹ هزار دستگاه تلویزیون ال ای دی و ۳ هزار دستگاه آبسردکن کشف شد.

سردار محمودی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش تقریبی ۱۵۰ میلیاردی برای کالای احتکار شده برآورد کردند، خاطر نشان کرد: محل دپوی کالا به دستور مقام قضائی پلمپ شده و فرد متخلف پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شده است.

فرمانده انتظامی استان مبارزه با کالای قاچاق و احتکار شده را از اولویت های پلیس دانست و اظهارداشت: از تمام توان خود در راستای حمایت از تولیدات داخلی به منظور مقابله با قاچاقچیان کالا و ارز استفاده می کنیم.

برچسب ها : نیروی انتظامی قزوین, جلسه قزوین, احتکار,