close
متخصص ارتودنسی
Code Center
انفجار شدید ناشی از نشت گاز در یک ساختمان مسکونی

جديدترين خبرها


انفجار شدید ناشی از نشت گاز در یک ساختمان مسکونی


سخنگوی آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، از وقوع انفجار شدید در یک ساختمان مسکونیبر اثر نشت گاز خبر داد.

جلال ملکی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ۵۰ دقیقه بامداد جمعه بود که انفجار شدید در یک ساختمان مسکونی در خیابان ده‌حقی، خیابان علامه جنوبی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی همراه با تشک نجات و نردبان هیدرولیکی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان چهار طبقه هشت واحدی بود؛ در طبقه دوم در یک واحد ۷۰ متری انفجار رخ داده و بر اثر این انفجار بخش زیادی از دیوارهای این واحد و واحد کناری تخریب، منجر به آتش سوزی هر دو واحد شده و بر اثر این حریق تمام لوازم داخل این دو واحد سوخته بود.

وی افزود: تعدادی از ساکنان این ساختمان خودشان از ساختمان خارج شده بودند اما ظاهراً تعدادی از آنها داخل ساختمان محبوس شده بودند که آتش‌نشانان همزمان با خاموش کردن آتش مشغول جستجو در طبقات شده و موفق شدند سه نفر (دو خانم و یک آقا) را از ساختمان خارج کنند؛ در این حادثه یک خانم شصت ساله دچار مصدومیت و به عوامل اورژانس تحویل داده شد.

ملکی تصریح کرد: آتش‌نشانان پس از اطفای کامل حریق، لکه‌گیری و ایمن‌سازی محل حادثه در ساعت ۱:۵۵ بامداد به عملیات خود پایان داده و به ایستگاه‌هایشان بازگشتند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران، درباره علت حادثه گفت: با حضور کارشناس سازمان آتش‌نشانی و بررسی لازم مشخص شد نشت گاز شهری از یکی از وسایل، ایجاد شعله و جرقه ناگهانی منجر به بروز این حادثه شده است.


مـا را در تلگـرام دنبال کنید ◄Telegram.Me/Emrouzna


برچسب ها : ملکی سخنگوی آتش نشانی, آتش نشانی, آتش سوزی,