close
متخصص ارتودنسی
Code Center
۶۵ نفر در آتش سوزی لندن مفقود شده‌اند

جديدترين خبرها


۶۵ نفر در آتش سوزی لندن مفقود شده‌اند


روزنامه سان انگلیس اعلام کرد که هنوز ۶۵ نفر از حادثه دیدگان آتش سوزی لندن مفقود هستند و بیم آن می رود که در جریان این حادثه کشته شده باشند.

روزنامه سان انگلیس اعلام کرد که بر اساس جدیدترین آمارهای اعلام شده در خصوص سانحه آتش سوزی لندن، هنوز ۶۵ تن از حادثه دیدگان مفقود بوده که احتمال کشته شدن آنها در جریان این حادثه وجود دارد.

این درحالیست که «اسوارت کاندی»، رئیس پلیس لندن نیز  در پاسخ به این سوال خبرنگاران که آیا امکان رسیدن تعداد کشته شدگان حادثه آتش سوزی این شهر به ۱۰۰ نفر وجود دارد یا خیر، پاسخ داد: من امیدوارم این آمار بیش از سه برابر رقم اعلام شده فعلی نباشد.

از سوی دیگر ملکه بریتانیا به همراه شاهزاده ویلیام، با ساکنان برج مسکونی لندن دیدار کرد. درجریان آتش سوزی در این برج ۲۴ طبقه دست کم ۱۷ نفر کشته شدند. گزارش ها از مفقود شدن ۷۶ نفر حکایت دارد.

پلیس لندن هشدار داده که احتمال دارد آنها هرگز نتوانند همه قربانیان آتش سوزی در مجتمع مسکونی لندن را شناسایی کنند. نیروهای امداد برای سومین روز متوالی در جستجوی اجساد قربانیان این حادثه هستند.

گفتنی است آخرین آمار اعلام شده از تعداد کشته شدگان سانحه آتش سوزی لندن که در برجی مسکونی واقع در غرب این شهر رخ داد، ۱۷ تن اعلام شده است.


مـا را در تلگـرام دنبال کنید ◄Telegram.Me/Emrouzna


برچسب ها : آتش سوزی, پلیس, لندن, امروزنا,