دوشنبه 01 مرداد 1397
بیرجند-نماینده سابق مردم تهران نهم دی را افتخاری بزرگ برای جامعه دانست و گفت: حماسه ۹ دی تجلی وحدت جامعه اسلامی است که باید درس های این حماسه بزرگ هر ساله مرور
محل تبلیغات شما

▼ جـدیـدتـریـن هـا ▼


تبلیغات
موضوعات سایت
آمار سایت
 • آمار مطالب
 • کل مطالب : 1223
 • کل نظرات : 891
 • آمار کاربران
 • کل کاربران : 9064
 • افراد آنلاین : 5
 • آمار بازدید
 • بازدید امروز : 240
 • بازدید دیروز : 1,301
 • بازدید کل : 1,822,308
 • اطلاعات
 • امروز : دوشنبه 01 مرداد 1397
 • مرورگر شما :
اتاق آرزو
تبلیغات
خرید لوازم منزل
دانلود انواع فایل
خرید کارت شارژ
بازی آنلاین
پایگاه علمی فرهنگی تلسمیک
تبادل لینک رایگان
فروش دامنه
اخبار آب ایران
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
۹ دی تجلی وحدت جامعه اسلامی است
 • تعداد بازدید : 128
 • ۹ دی تجلی وحدت جامعه اسلامی است


  بیرجند-نماینده سابق مردم تهران نهم دی را افتخاری بزرگ برای جامعه دانست و گفت: حماسه ۹ دی تجلی وحدت جامعه اسلامی است که باید درس های این حماسه بزرگ هر ساله مرور شود.

  علیرضا زاکانی چهارشنبه شب در جمع مردم بیرجند در حسینیه جماران به مناسبت گرامیداشت ۹ دی بیان کرد: انقلاب اسلامی بر پایه انگیزه های الهی شکل گرفت.

  وی با بیان اینکه وحدت کلمه عامل تشکیل انقلاب اسلامی بود، اظهار کرد: این انقلاب بزرگ الهی با حرکت منسجم مردم در صحنه های انقلاب شکل گرفته است.

  زاکانی با اشاره به حماسه ۹ دی، بیان کرد: ۹ دی تجلی دوباره این انگیزه الهی و تحکیم وحدت جامعه اسلامی است.

  وی ادامه داد: در حادثه ۹ دی، اصل انقلاب تا لب پرتگاه رفت اما امداد الهی از آستین مردم بالا آمد و سیاهی ها را شست.

  زاکانی بیان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی با ناکامی جمعی مصادف بود که بعدا به عنوان ضد انقلاب در مقابل انقلاب ایستادند.

  وی بیان کرد: برخی افراد در برهه ای از زمان از باب خوف و طمع انقلاب را همراهی کردند و در روزگاری از انقلاب نیز عده ای در چهره ای نفاق گونه خود را پنهان کردند.

  زاکانی افزود: این دسته از افراد در ابتدای انقلاب از باب خوف و طمع، انقلاب را همراهی کرده و اما نتوانستند سختی های آن را تحمل کنند.

  نماینده سابق مردم تهران ادامه داد: همچنین کسانی چربی های دنیا آن را فریب داد و از خط انقلاب جدا شدند، ریزش های انقلاب را تشکیل دادند.

  حماسه ۹ دی حاصل دسیسه ای چند ساله بود

  وی با بیان اینکه در حماسه ۹ دی این ریزش های خودنمایی کرد، اظهار کرد: این حادثه یک دسیسه ساده نبود بلکه برنامه ریزی دقیق برای براندازی انقلاب بود که سالیان طولانی برای فراهم سازی آن زمینه سازی کردند.

  زاکانی با اشاره برنامه ریزی های فتنه ۸۸ بیان کرد: در سال ۷۶، عده ای سعی کردند که با تغییر قانون اساسی رئیس جمهور وقت را برای بار سوم انتخاب کنند.

  وی با بیان اینکه رهبری در مقابل این روش ایستادگی کرده و اجازه تغییر قانون اساسی را ندادند، گفت: این افراد برای رسیدن به اهدافشان، شعار سلامت دایره انتخابات را انتخاب کردند.

  زاکانی ادامه داد: این افراد در نماز جمعه ها مسئولان را به رعایت سلامت انتخابات توصیه کرده و گره ذهنی در جامعه ایجاد کردند.

  وی بیان کرد: همچنین این دسته از افراد شورای نگهبان را مانعی برای رسیدن به اهدافشان دانستند و از هر وسیله ای برای حذف این مرجع رسیدگی و نظارت بر انتخابات استفاده کردند تا ان را از میدان خارج کنند.

  زاکانی با بیان اینکه تمام کسانی که به  قافله انتخابات تاخته بودند در معرض دید مردم قرار گرفتند، افزود: خوشبختانه هوشیاری مردم دست رد به سینه آن ها زد.

  وی اظهار کرد: در انتخابات۸۸ کارگزاران و مسئولان  با وجود اینکه عناصر داخلی انتخابات بودند، چون پیروز نشدند انتخابات را زیر سوال بردند.

  نماینده سابق مردم تهران ادامه داد: گرهی که در سال ۷۶ در اذهان مردم ایجاد شد، در سال ۸۴ نیز توسط هاشمی تقویت و زمینه فنته سال ۸۸ را فراهم کرد.

  وی بیان کرد: برای انتخابات۸۸، از ۹ ماه قبل از انتخابات، کمیته صیانت از آرا تشکیل داده شد و اعلام کردند که بنا است در انتخابات تقلب صورت گیرد.

  زاکانی ادامه داد: عده ای برای انتخابات ۸۸ بنا را بر این گذاشتند که اگر پیروز شوند به خیابان ها رفته و محدودیت هایی را برای رهبری ایجاد کنند.

  وی ادامه داد: همچنین این افراد بنا گذاشتند که اگر پیروز نشوند نیز با آشوب گری، اصل انقلاب را مخدوش کنند.

  نماینده سابق مردم تهران بیان کرد: نفوذ و سناریوی جهانی علیه انقلاب اسلامی و قدرت طلبی عده ای که سابقه مسئولیت در کشور و انقلاب اسلامی را داشتند، دو عامل آشوب گری فتنه ۸۸ بود.

  وی اظهار کرد: وقتی رهبری فرمود که برای فتنه ۸۸ حداقل ۱۰ سال برنامه ریزی شده است، اساس ان به عامل نفوذی امریکا بر می گردد که در سال ۷۹ داخل ایران آمده بود.

  زاکانی بیان کرد: مردم برای برخی از افراد تا زمانی خوب هستند که به آن ها رای بدهند و در نگاه آن ها مردم زینت مجالس بوده و صاحبان انقلاب نیستند.

  وی با بیان اینکه هاشمی در رابطه با انتخابات با رهبری اختلاف نظر دارد، افزود: هاشمی می گوید من معتقدم انتخابات باید با حضور کم رنگ برگزار شود اما کسی را که دوست داریم از صندوق بیرون بیاید.

  دبیرعالی مجمع بسیج کشور افزود: این در حالی است که تاکید رهبری بر این است که انتخابات باید با حضور پرشور مردم و با اراده آن ها باشد.

  وی بیان کرد: باطن این افراد مبنی بر این است که تا وقتی مردم با آنها  موافق هستند برایشان ارزش دارند در غیر این صورت به آن ها توهین می شود.

  فتنه ۸۸ ابعادی جهانی علیه انقلاب بود

  زاکانی با بیان اینکه فتنه ۸۸ ابعادی جهانی علیه انقلاب بود، اظهار کرد: اما بازیگران این فتنه آنگونه شبهه ایجاد کردند که برخی از مردم نسبت به نظام بدبین شدند.

  نماینده سابق مردم تهران ادامه داد: در این فتنه نظام را متهم به جنایت ، تقلب و جنایت کرده و آبروی ان را از بین بردند .

  وی ادامه داد: بعد از انتخابات ۸۸ نیز عده ای طی پیامی رسمی به آمریکایی ها گفتند که این مردم ما را انتخاب نکردند و مستحق مجازات هایی مانند تحریم هستند.

  زاکانی ادامه داد: اوباما در سال ۸۸ رسما اعلام کرد تحریم علیه ایران ادامه خواهد داشت مگر اینکه مردم علیه نظام شورش کنند و یا به موسوی و خاتمی پناه برند تا دست از فشارها برداریم.

  وی با اشاره به رشادت های هشت سال جنگ تحمیلی بیان کرد: چرا عده ای از شهدا می هراسند و در مقابل ورود شهدای به دانشگاه ها اعتراض می کنند؟

  دبیرعالی مجمع بسیج کشور ادامه داد: این افراد یا عامل هستند و یا ندانسته راه را برای ورود دشمن به ایران باز می کنند.

  وی با بیان اینکه عده ای در هشت سال دفاع مقدس کاسبی کردند، افزود: این افراد همان عده ای بوده که امروز مدعی هستند.

  سند برجام با همکاری دشمن نوشته شد

  زاکانی با بیان این مطلب که ما به شهدا به عنوان الگو نگاه می کنیم، اظهار کرد: چرا برخی از افراد امروزه از نمادهای شهدا خوف دارند و می خواهند نمادهای آمریکایی الگو باشد؟

  وی بیان کرد: ما مستحق مجازات هستیم چرا که عده ای انتظار دارند که همواره به ان ها رای دهیم و در مقابل غارت گری های ان ها سکوت کنیم.

  زاکانی با بیان اینکه اخیرا مشاهده شده که عده ای در قبرها وگورها می خوابند، اظهار کرد: این وضعیت در شان نظام نیست.

  وی اظهار کرد: این اداره انقلاب اسلامی بود که امروزه حزب الله پا گرفت و فلسطین نیز در مقاومت سرآمد شد.

  زاکانی بیان کرد: اگر مقاومت های انقلاب اسلامی نبود هم اکنون کشتارهای دیگر کشورها در شهرهای ایران نیز رواج داشت.

  وی با تاکید بر اینکه باید یوم الله ۹ دیماه را پاس بداریم، اظهار کرد: ما به شهدا اقتدا می کنیم و خود را خادم مردم و رهبری می دانیم.

  وی با اشاره به برجام بیان کرد: برخی دوستان در برجام به آمریکا اعتماد کردند و سند برجام نیز با مشورت دشمن نوشته شد.

  غارت گران اموال دولت باید عقیم شوند

  نماینده سابق مردم تهران ۹ دی را افتخاری بزرگ برای جامعه دانست و افزود: باید درس های این حماسه بزرگ هر ساله مرور شود.

  وی با بیان اینکه عده ای توصیه می کنند که گور خواب را باید عقیم کنیم که نسلی از آن ها بیرون نیاید، تاکید کرد: این در حالی است که باید نور چشمی ها و کسانی که اموال دولت را غارت می کنند، عقیم شوند.

  زاکانی آینده را از آن انقلابیون دانست و اظهار کرد: ما نیازی به سرخم کردن در برابر امریکا نداریم چرا که مافوق ما خدا و پیامبر اعظم(ص) را داریم.

  وی با بیان اینکه عده ای از افراد دلشان برای دنیا می لرزد، گفت: این افراد اگر خواستار و طالب دنیا هم هستند باید به سمت انقلاب اسلامی بروند.

  :: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0
  تاریخ : پنجشنبه 09 دي 1395 موضوعات : اخبار , استان ها ,
  برچسب ها : 9دی , علیرضا زاکانی , بیرجند ,
  نظرات
 • در قمست نظرات مشکلات و پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در جریان بگزارید.

 • نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتیرفرش کد امنیتی
  تبلیغات
 • برای تبلیغ سایت یا محصولات خود با ما تماس بگیرید.