close
متخصص ارتودنسی
Code Center
موزه شهر اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد

جديدترين خبرها


موزه شهر اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد


اردبیل – شهردار اردبیل گفت: عمارت شهرداری اردبیل به عنوان موزه شهر اردبیل در هفته دفاع مقدس به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش امروزنآ به نقل از خبرنگار مهر، حمید لطف‌اللهیان ظهر سه‌شنبه در حاشیه بازدید از روند اجرایی این پروژه در جمع خبرنگاران تصریح کرد: در هفته دفاع مقدس پروژه‌هایی با ارزش ۶۰۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری خواهد رسید که مهم‌ترین آن بخشی از عملیات عمرانی مجموعه شورابیل و دیگری عمارت شهرداری است.

وی افزود: عمارت شهرداری در بخش‌های متنوع در نظر دارد داشته‌های فرهنگی و تاریخی شهر اردبیل را به نمایش بگذارد و به همین منظور آثار فاخری در این موزه نگه‌داری خواهد شد.

شهردار اردبیل با بیان اینکه بنای موزه به اتمام رسیده است، ادامه داد: در ادامه تجهیز موزه در قالب تفاهم‌نامه با ادارات و دستگاه‌های مختلف انجام می‌شود.

لطف‌اللهیان همچنین به بازدید از اغلب پروژه‌های عمرانی شهر اردبیل بعد از بازگشت به کار خبر داد و متذکر شد: اولویت ما همان پروژه‌های قبلی است و در حال حاضر نیز پروژه‌های عمرانی متعددی در سطح شهر اجرا می‌شود.

وی تصریح کرد: در نظر داریم بخشی از پروژه‌ها در دفاع مقدس و بخشی در دهه فجر به اتمام برسد و در این میان پروژه‌هایی که پیشرفت مطلوبی دارند در اولویت کاری هستند.

شهردار اردبیل در خصوص وضعیت پل قدس نیز افزود: این پروژه فعال است و در حال حاضر پیمانکاران در محل پروژه فعالیت دارند.

لطف‌اللهیان همچنین در خصوص برخی پروژه‌های بدون قرارداد نیز گفت: در حال بررسی این پروژه‌ها هستیم و اگر موارد تخلفی صورت گرفته باشد رسیدگی خواهد شد.


مـا را در تلگـرام دنبال کنید ◄Telegram.Me/Emrouzna


برچسب ها : موزه شهر اردبیل, شهردار اردبیل, اخبار استان اردبیل, هفته دفاع مقدس, موزه,