close
متخصص ارتودنسی
Code Center
اکثریت مجلس خبرگان بعدی همفکر نمایندگان این دوره هستند

جديدترين خبرها


اکثریت مجلس خبرگان بعدی همفکر نمایندگان این دوره هستند


رئیس مجلس خبرگان رهبری ضمن تبریک مجدد به راه یافتگان به پنجمین دوره خبرگان گفت: بیش از 97 درصد از منتخبین جدید الورود مجلس پنجم خبرگان با نمایندگان این دوره هم فکر و هم اعتقاد هستند.جایگاه مجلس خبرگان در طول رهبری است نه در عرض رهبری/کسانی به دنبال این بوده و هستند که شکل حکومت ما را به شکل حکومتهای سایر نقاط جهان تبدیل کنند/بیش از 97 درصد منتخبین پنجمین دوره مجلس خبرگان همفکر و هم اعتقاد نمایندگان این دوره هستند

آیت الله محمد یزدی رئیس مجلس خبرگان در نوزدهمین اجلاسیه رسمی مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: امام راحل که بنیانگذار و موسس نظام جمهوری اسلامی بودند به صراحت گفتند که حاکمیت ولایت فقیه همان حاکمیت پیامبر(ص) امیر المومنین (ع) است.


وی با بیان اینکه کسانی از قبل در خارج و داخل به دنبال این بوده و هستند که شکل حکومت ما را به شکل حکومت های سایر نقاط جهان تبدیل کنند گفت:  تک تک سازمان ها و ادارات نظام اسلامی تا وقنی که رابطه شان با ولایت فقیه برقرار باشد مشروع هستند.

رئیس مجلس خبرگان در ادامه با بیان اینکه مشروعیت قوه مقننه، قوه مجریه و هم چنین قوه قضائیه در ارتباط با رهبر انقلاب تثبیت می شود اظهار کرد: کل نظام و دستگاه های آن با ولی فقیه مرتبط نباشند مشروعیت ندارند.

آیت الله یزدی با بیان اینکه جایگاه مجلس خبرگان در طول رهبری تعریف می شود و نه در عرض آن تصریح کرد: خداوند را شاکریم در شرایطی هستیم که نظام ولایت فقیه تحقق پیدا کرده است.

وی در پایان ضمن تبریک مجدد به راه یافتگان به پنجمین دوره خبرگان گفت: بیش از 97 درصد از منتخبین جدید الورود مجلس پنجم خبرگان با نمایندگان این دوره هم فکر و هم اعتقاد هستند.

مـا را در تلگـرام دنبال کنید ◄Telegram.Me/Emrouzna


برچسب ها : اخبار جهان ، خبرگزاری میزان ، اخبار سیاسی ، آخرین اخبار,